UA-118373460-1 tag: tag: tag: tag:

Chodźcie, fajnie jest!

warsztaty aktorskie, warsztaty teatralne, zajęcia aktorskie, zajęcia teatralne, Actor' Center

Jeśli chcesz rozwinąć podstawowe narzędzia aktorskie:

- umieć rozpoznawać emocje w partnerze,

- z łatwością nazywać emocje zmieniające się w Tobie,

- poznawać siebie,

- poczuć swoje ciało,

- obudzić kreatywność,

- rozwinąć zdolności improwizacji,

- przygotować się do egzaminów do szkoły aktorskiej,

- przygotować się do castingu,

to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu.

Działamy w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i czeskiej Pradze.

"Obowiązkiem aktora jest dzielić się ze światem aktorstwem".

Augusto Boal

Centrum Rozwoju Artystycznego to nowe miejsce na kulturalnych mapach Warszawy i Krakowa oferujące pracę nad aktorstwem na różnych poziomach zaawansowania. Zostało stworzone przez Marcina Zarzecznego, zawodowego aktora oraz teatrologa w połowie 2018 roku. Zarzeczny ma na swoim koncie kilkadziesiąt premier w teatrach całej Polski, m. in. w: Dramatycznym w Wałbrzychu, Jaracza w Olsztynie, Teatrze Na Woli i Komedia w Warszawie, krakowskim Teatrze Komedia oraz prywatnym teatrze Jerzego Bończaka "Komedie". Obecnie jest aktorem etatowym Teatru Polskiego w Szczecinie. Ma również na swoim koncie udział w produkcjach filmowych. Zagrał m. in. Brzytwę w polsko-amerykańskiej produkcji "No panic. with a hint of hysteria" w reżyserii Tomka Szafrańskiego, w "Układzie zamkniętym" Ryszarda Bugajskiego. W najbliższym czasie odbędą się dwie premiery filmowe w których zagrał: drugoplanową rolę w "Supernovej" Bartosza Kruhlika oraz główną w filmie Kacpra Anuszewskiego pt. "Serce do walki". Grał u boku Stephena Baldwina, Zbyszka Zamachowskiego, Tomka Karolaka, Ewy Kasprzyk. Janusza Gajosa i innych wybitnych aktorów. Jest również znany z monodramów, które wystawiał w teatrach Niemiec, Islandii (Teatr Narodowy w Rejkyaviku), Turcji, Albanii, Czech, Słowacji, Indii i Iranu. Czerpiąc z bogatego doświadczenia tworzy autorskie programy edukacji aktorskiej.  

warsztaty 

teatralne

warsztaty aktorskie, warsztaty teatralne, zajęcia aktorskie, zajęcia teatralne, Actor' Center

Organizujemy warsztaty wieczorowe, weekendowe oraz obozy aktorskie, które zostały zaprojektowane tak, by można było łatwo je wpisać w intensywny kalendarz.

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z aktorstwem sprawdź nasze zajęcia dla początkujących. Praca połączona z artystyczną zabawą w atmosferze wsparcia i bezpieczeństwa to idealny start w drodze do kolejnych poziomów zaawansowania.

Dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia z aktorstwem przygotowaliśmy warsztaty dla zaawansowanych: sceny współczesne, gdzie nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć życie w postać.

Zapraszamy również na warsztaty z Techniki Meisnera, której efektem jest spontaniczne reagowanie i intensywny kontakt z partnerem.