UA-118373460-1

Jeśli chcesz rozwinąć podstawowe narzędzia aktorskie:

- umieć rozpoznawać emocje w partnerze,

- z łatwością nazywać emocje zmieniające się w Tobie,

- poznawać siebie,

- poczuć swoje ciało,

- obudzić kreatywność,

- rozwinąć zdolności improwizacji,

- przygotować się do egzaminów do szkoły aktorskiej,

- przygotować się do castingu,

to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu.

Działamy w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i czeskiej Pradze.

"Obowiązkiem aktora jest dzielić się ze światem aktorstwem".

Augusto Boal

Centrum Rozwoju Artystycznego to nowe miejsce na kulturalnych mapach Warszawy i Krakowa oferujące pracę nad aktorstwem na różnych poziomach zaawansowania. Zostało stworzone przez Marcina Zarzecznego, zawodowego aktora oraz teatrologa w połowie 2018 roku. Zarzeczny ma na swoim koncie kilkadziesiąt premier w teatrach całej Polski, m. in. w: Dramatycznym w Wałbrzychu, Jaracza w Olsztynie, Teatrze Na Woli i Komedia w Warszawie, krakowskim Teatrze Komedia oraz prywatnym teatrze Jerzego Bończaka "Komedie". Obecnie jest aktorem etatowym Teatru Polskiego w Szczecinie. Ma również na swoim koncie udział w produkcjach filmowych. Zagrał m. in. Brzytwę w polsko-amerykańskiej produkcji "No panic. with a hint of hysteria" w reżyserii Tomka Szafrańskiego, w "Układzie zamkniętym" Ryszarda Bugajskiego. W najbliższym czasie odbędą się dwie premiery filmowe w których zagrał: drugoplanową rolę w "Supernovej" Bartosza Kruhlika oraz główną w filmie Kacpra Anuszewskiego pt. "Serce do walki". Grał u boku Stephena Baldwina, Zbyszka Zamachowskiego, Tomka Karolaka, Ewy Kasprzyk. Janusza Gajosa i innych wybitnych aktorów. Jest również znany z monodramów, które wystawiał w teatrach Niemiec, Islandii (Teatr Narodowy w Rejkyaviku), Turcji, Albanii, Czech, Słowacji, Indii i Iranu. Czerpiąc z bogatego doświadczenia tworzy autorskie programy edukacji aktorskiej.  

warsztaty 

teatralne

Organizujemy warsztaty wieczorowe, weekendowe oraz obozy aktorskie, które zostały zaprojektowane tak, by można było łatwo je wpisać w intensywny kalendarz.

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z aktorstwem sprawdź nasze zajęcia dla początkujących. Praca połączona z artystyczną zabawą w atmosferze wsparcia i bezpieczeństwa to idealny start w drodze do kolejnych poziomów zaawansowania.

Dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia z aktorstwem przygotowaliśmy warsztaty dla zaawansowanych: sceny współczesne, gdzie nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć życie w postać.

Zapraszamy również na warsztaty z Techniki Meisnera, której efektem jest spontaniczne reagowanie i intensywny kontakt z partnerem.

Chodźcie, fajnie jest!