UA-118373460-1

wprowadzenie do aktorstwa

semestralne

weekendowe

Warszawa 

amerykańskie sceny filmowe

 Warszawa

więcej

więcej

6

 

 

ZAPISY

Warszawa

WPROWADZENIE DO AKTORSTWA

Strych na wróble, Chmielna 73b//

 

START WDA Grupa B 2 pażdziernika 17,50-19,50 piątki

1200zł za I semestr - 36 godzin zajęć// trwają ZAPISY

prowadzą: Natalia Sołtysik, Mateusz Wądrzyk, Marcin Zarzeczny

 

 

 

 

AMERYKAŃSKIE SCENY FILMOWE

Strych na wróble, Chmielna 73b//

poniedziałki, czwartki 30 godzin zajęć

grupy 6 osobowe /1200zł za semestr

GRUPA B 20.OO-22.oo start 24 WRZEŚNIA

prowadzi Marcin Zarzeczny, Natalia Sołtysik

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja miejsc.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 złotych na niżej podane konto. Jeśli będziecie Państwo chcieli później opłatę uiszczać w ratach, prosimy o kontakt. Umówimy się indywidualnie na ilość rat. Ze względu na okliczności pandemiczne, zawieszamy dodatkową opłatę w wys. 100zł przy płatności ratalnej.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na 8 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Po dokonaniu przelewu, prosimy, wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca z podaniem numeru telefonu w celu kontaktu.

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 z dopiskiem  ‘CAŁOROCZNE/grupa ...’.

 

Marcin Zarzeczny

 

newsweek

 

fot. Andrzej Chill Woźniakiewicz

 

 

 

 

unsplash-image

 

unsplash-image

 

 

Actor center, warsztaty aktorskie warsztaty teatralne Marcin Zarzeczny

warsztaty aktorskie

całoroczne dla dorosłych

zapisy na semestr 2020/2021

Głównym celem naszych zajęć jest nauka bycia tu i teraz. Wierzymy, że najszlachetniejszą formą aktorstwa jest prawda, która rodzi się z rozpoznawania uczuć. Podczas zajęć trenujemy umiejętności nazywania emocji w nas samych i partnerach. Mamy przygotowane dwa autorskie programy:

wprowadzenie do aktorstwa, które łączy różne techniki, takie jak praca z ciałem - budowanie świadomości ciała i zaplecza pamięci emocjonalnej (Marcin Zarzeczny). Te warsztaty są dla tych, którzy chcą poznać tajniki aktorstwa przez gry improwizacyjne, zadania aktorskie i improwizację. Zajęcia te mają charakter otwierający, uświadamiający nasze ograniczenia, wreszcie stwarzają możliwość do ich pokonania. Program opiera się na metodzie aktorskiej Stanisławskiego. 

amerykańskie sceny filmowe, gdzie przez cały semestr pracujemy w parach nad konkretnymi scenami z klasyków amerykańskiego kina. Nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć w postać życie.

Planujemy również aktywności poza-warsztatowe. Wychodzimy razem do kina, teatru, potem omawiamy je przy herbacie w najbliższej kawiarni, zdarzyło się nam nawet pójść na lodowisko. I na tych spotkaniach rozmawiamy o wszystkim. Chodźcie! Fajnie jest.

Zapraszamy!

Zespół Actor Center.

Na tydzień opuszczamy codzienność i szukamy siebie w nowym, spokojniejszym otoczeniu, gdzie przez tydzień pracujemy nad podstawami aktorstwa. W programie zadania aktorskie, praca nad świadomością ciała, relaksacje oraz przygotowanie emocjonalne. Szykują się bardzo intensywne dni - 42 godziny warsztatów w 6 dni, a wszystko zakończone pokazem, jeśli taka będzie wola uczestników. Oderwani od codziennej rutyny, wreszcie będziecie mieć czas tylko dla siebie. 

zapisy do 23 stycznia

 
W tej pracy mniej ważny jest efekt, najważniejszy jest proces. Na naszą pracę składały się będą również rozgrzewki, improwizacje, stwarzanie etiud oraz praca nad nimi. Zorganizujemy również pokaz naszej pracy, jeśli zaistnieje taka potrzeba ze strony uczestników. Koszt warsztatów to 1499 zł (7 noclegów  w pokoju jednoosobowym - meldujemy się 7 lipca, wymeldowujemy 14 // w cenie kolacja 7 lipca, śniadanie 14, w dniach pozostałych dwa posiłki dziennie - śniadanie i obiad). 
Szczegółowe informacje: 504 155 237 lub mailem biuro@warsztatyteatralne.eu. 
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo i do dzieła. Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych początkujących.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Termin i miejsce obozu:

szczegóły wkrótce // Dwór w Bronicach k. Nałęczowa.

 

Będziemy pracować w trybie:

10.30-14 oraz 18-20.  

 

Koszt:

1199zł do 15 maja,

1399zł od 15 maja do 16 czerwca,

1499zł od 16 czerwca do 23 czerwca.

23 czerwca to ostatni dzień zapisów.

Różnicę należy wpłacić do 23 czerwca.

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie. 

Dwuosobowe pokoje w  XVIII wiecznym dworze. Dopłata do jedynki 400zł.

Wyżywienie: dwa posiłki dziennie, śniadanie, obiad.

 

Rezerwacja miejsc.

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu zaliczki w wysokości 480zł na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego  

PKO BP 02 1020 1097 0000 7302 0209 5396 z dopiskiem ‘letni’.

Po dokonaniu przelewu wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Zdjęcia pochodzą ze strony Dworu w Bronicach.

zimowy obóz aktorski

w przygotowaniu

 

 

Technika Meisnera Warszawa

// pierwsze kroki

Ciągły trening i poznawanie nowych technik są szczególnie ważne w zawodzie aktora. Żaden inny „fach” nie wymaga takiej pracy nad sobą - swoim instrumentem, jak zawód aktora/improwizatora/stand-upera.Technika Meisnera - Pierwsze kroki to kurs, który zapozna Was z podstawową praktyką w technice Meisnera, czyli ćwiczeniem „Repetition”. „To ćwiczenie zaprojektowane w taki sposób, żeby usunąć "intelektualizm" z aktora, a zamiast tego sprawić żeby reagował spontanicznie"- Sanford Meisner "(...)to eliminate all intellectuality from the actor’s instrument and to make him a spontaneous responder (...) " - Sanford Meisner.

 

 

 

a

 

Dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia z aktorstwem przygotowaliśmy warsztaty dla zaawansowanych: sceny współczesne, gdzie nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć w postać życie.

W pierwszym semestrze zajmiemy się scenami dramatycznymi, w drugim scenami komediowymi. Będziemy pracować na scenach klasyków filmowych.

Oferujemy:

💥 profesjonalne DEMO aktorskie ze sceny nad którą będziesz pracować💥 30 godzin zajęć💥 miejsce w maksymalnie 6 osobowej grupie  

 

Termin i miejsce:

Strych na wróble, Chmielna 73b//

poniedziałki, czwartki 30 godzin zajęć

grupy 6 osobowe /1200zł za semestr

czwartki GRUPA A 17.50-19.50 start 3 września

GRUPA B 20.OO-22.oo start 10 WRZEŚNIA

poniedziałki GRUPA C 17.50-19.50 GRUPA D 20.OO-22.oo start 7 WRZEŚNIA

 

prowadzi Natalia Sołtysik, Marcin Zarzeczny

Rezerwacja miejsc.

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu 300zł zaliczki na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 z dopiskiem ‘Sceny’.

Po dokonaniu przelewu wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.
 

amerykańskie sceny filmowe

Kurs pozwala w krótkim czasie poznać pryncypia wyznawane przez Sanforda Meisnera: uczy wychodzić z własnej głowy, aktywnie słuchać, ufać sobie, reagować szczerze i spontanicznie, a przede wszystkim ma na celu bycie w świadomym, głębokim kontakcie z parterem na scenie, pracując w teraźniejszości, tu i teraz bez planowania, oczekiwania efektu. Stosując się do prostych, choć wymagających precyzji i ćwiczenia zasad, odkryjesz, że masz w sobie wszystko: cały wachlarz emocji.

Ewa Ostrowska-Kunert - aktorka, coach, producentka. Ukończyła pełen trening aktorski w technice Sanforda Meisnera w Actor’s Temple w Londynie, pod okiem Garego Condes’a. Jest jedną z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice. Pobierała indywidualne lekcje m.in. u Toma Radcliffe, wybitnego trenera techniki, który przez lata szkolił się u samego mistrza, Sanfora Meisnera. Od 10 lat roku prowadzi regularne zajęcia aktorskie. Uczyła mi.in w studio Acting Coach oraz w Laboratorium Meisnera, AktorStudio w Warszawie. Obecnie uczy w Drama Point i Szkole Impro. Regularnie występuje na scenie, obecnie w roli Stewardessy Iwony w spektaklu "Wniebowzięte" reż. Albert Osik.

 

Intro do Meisnera Warszawa 2-4 pażdziernika 17.oo-22.oo koszt 450zł// 15 godzin

Warsztaty semestralne: 

Wprowadzenie do Meisnera, Repetition, Przygotowanie emocjonalne

36 godzin zajęć /środy 18.00-20.00, max 12 osób w grupie

koszt semestru 1200zł START 2 września/ środy

START Grupy Meisner B 7 pażdziernika 20-22

 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200zł - warsztaty weekendowe, 300zł w przypadku warsztatu całorocxznego. Istnieje możliwość rozbicia kwoty na raty.

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 Centrum Rozwoju Artystycznego z dopiskiem Meisner/

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Przycisk

Actor Center, warsztaty teatralne Marcin Zarzeczny, warsztaty aktorskie
warsztaty aktorskie, warsztaty teatralne, actor center

IMPRO/Waw

co to do diaska jest IMPRO!?

 Chodźcie, śmiesznie będzie!

Wierzymy, że bycie w kontakcie jest czymś, czego rozpaczliwie potrzebujemy w aktorstwie.

i w życiu. i w aktorstwie.

 

Actor center, warsztaty aktorskie, warsztaty teatralne Marcin Zarzeczny

 

Głównym celem naszych zajęć jest nauka bycia tu i teraz. Wierzymy, że najszlachetniejszą formą aktorstwa jest prawda, która rodzi się z rozpoznawania uczuć. 

AKTUALNOŚCI: "Supernova" w reż. Bartosza Kruhlika w której zagrał założyciel i jednocześnie instruktor naszych zajęć - Marcin Zarzeczny, otrzymała nagrodę za debiut reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Ognisko teatralne

dla dzieci 

 

Zapraszamy dzieci do ogniska teatralnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na warsztacie skupimy się na działaniach kreatywnych, improwizacyjnych, stworzeniem scenariusza sztuki, która zostanie wystawiona na koniec każdego semestru. Odbędą się również warsztaty z empatii i umiejętności korzystania z niej na scenie i w życiu. U nas to dziecko jest najważniejsze, nie efekt. Dajemy młodym aktorom wolność wyrażania się i wspieramy indywidualność. A o bezpieczną atmosferę i wysoki poziom zajęć zadba świetna dziewczyna - pedagog Agnieszka Skup. Program zespołu zakłada pracę na 3 lata działań w Ognisku. Liczba osób w grupie: 14.

Adres zajęć: Chmielna 73b

Kiedy: soboty w godz. 10-12. 

Koszt: 1200zł/ semestr - 36 godz. zajęć - 18 dwugodzinnych prób

Tylko do północy koszt miesięczny za zajęcia to 170zł. Od 18 października normalna cena za warsztaty to 220zł miesięcznie. 

Zapisy:

biuro@warsztatyteatralne.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja miejsc.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie czesnego w wys. 300zł na niżej podane konto.  

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na 8 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Po dokonaniu przelewu, prosimy, wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca z podaniem numeru telefonu w celu kontaktu.

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 z dopiskiem  ‘Ognisko '.

 

Technika Meisnera

Actor center, warsztaty aktorskie warsztaty teatralne, Marcin Zarzeczny

ilość miejsc w grupie

12 

ilość miejsc w grupie

 

ilość miejsc w grupie

max 10  

 

Poznaj Olka.

warsztaty aktorskie w Warszawie, warsztaty aktorskie w Krakowie. W

warsztaty teatralne w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Krakowie. Warsztaty teatralne w Krakowie.

warsztaty teatralne w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Krakowie. Warsztaty teatralne w Krakowie.

praca nad rolą

analiza tekstu

Online

Technika Meisnera

weekendowe/semestralne

Warszawa

 

więcej

piaskownica

warsztaty weekendowe

Warszawa

więcej

American Movie Scenes

for English Speakers

Warsaw

details

warsztaty dla dzieci

Warszawa

więcej

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

zapisz się

zapisz się

zapisz się

Kraków

PRACA Z TEKSTEM
Będziemy bazować na pracy z tekstem. 
Planujemy rozgryzać konstrukcje etiud teatralnych, następujących po sobie scen, aż do stworzenia spektaklu.  Będziemy uczyć się na scenach na dramatach( będącymi klasyką literatury polskiej, europejskiej i światowej)tworząc adaptację tekstów. 
Przejdziemy przez proces wyboru tekstu, interpretacji,podtekstu, aż do elementarnych zadań aktorskich na tekstach.
Bedziemy rozwijać kreatywność i pomysłowość,opierając się na improwizacji teatralnej.
Planujemy wprowadzać elementy poszczególnych technik aktorskich.
Będziemy słuchać potrzeb uczestników- dając im to, czego poszukują w teatrze.
Oprzemy nasze działania na pracy z głosem i ciałem.
Skupimy się na podstawach pantomimy oraz commedii dell'arte.
Program zajęć ułatwia przygotowanie tekstów na Akademię Teatralną.
Kurs zakończony mini spektaklem.
Centrum Zielona Strefa, Łazarza 19/9 IIIp.//

18.oo-2o.oo piątk//

 grupa 10 osobowa START 18 września

1200zł za I semestr - 36 godzin zajęć// trwają ZAPISY

prowadzi Dorota Kaczorpraca z tekstem

 Kraków

więcej

profesjonalne DEMO aktorskie ze sceny nad którą będziesz pracować

pokaz na zakończenie semestru w zawodowym TEATRZE DRUGA STREFA
 

Weekendowe warsztaty PIASKOWNICA

Intensywne zajęcia skierowane są dla osób początkujących. Będziemy pracować nad tym co wg nas w aktorstwie jest najważniejsze, czyli nad kontaktem. Właśnie bycie w kontakcie powoduje spontaniczne reakcje, które stwarzają wiarygodność i prawdę scen.  Nasze zajęcia będą składać się z pracy z ciałem, z partnerem, z zadań aktorskich. Zapraszamy uczestników od 16 roku życia do 80.
Maksymalna ilość uczestników 10.
Warsztaty prowadzi Marcin Zarzeczny - jeden z głównych aktorów filmu głośnego filmu SUPERNOVA w reż. Bartosza Kruhlika - zdobywcy Złotego Orła na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2019. Strona aktora: www.marcinzarzeczny.pl 

Tematem kolejnych warsztatów będą:
KIM JESTEŚ?
KONFLIKT i jego rozwiązanie, struktura sceny w dramacie.
OKOLICZNOŚCI ZAŁOŻONE - magiczne GDYBY


10 godzin warsztatów
26 września 13-19.oo w tym godzina przerwy obiadowej
27 września 11-17.oo w tym godzina przerwy obiadowej
Casting Art/ Batorego 14/42 // Warszawa
Koszt 300zł
Zajęcia prowadzą Natalia Sołtysik i Agnieszka Skup

Rezerwacja miejsc.
Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150zł na niżej podane konto.  

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na 8 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.
Po dokonaniu przelewu, prosimy, wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca z podaniem numeru telefonu w celu kontaktu.

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 z dopiskiem  "Weekendowe/wrzesień 2020 '.
kadr z Supernovej

AMERICAN MOVIE SCENES

For those who have already had their first experience with acting, we have prepared workshops for advanced players: contemporary scenes, where you will learn how to work on a script. We will show you how to approche analysis step by step, how to find information relevant to the character: goals, circumstances and emotional state, how to work with given circumstances to finally breathe life into the character.In the first semester, we will deal with dramatic scenes, in the second - comedy scenes. We will work on the scenes from classics movies.We offer:

- professional acting DEMO from the scene you will be working on ,

-30 hours of classes,

-a place in a group of up to 6 people.

American movie scenes workshops, where we work in pairs throughout the semester on specific scenes from the classics of American cinema. You will learn how to work on the script. We will show you how to approche analysis step by step, how to find information relevant to the character: goals, circumstances and emotional state, how to work with given circumstances to finally breathe life into the character.We are also planning non-workshop activities. We go out together to the cinema, theater, then discuss them over tea in the nearest cafe, we even went to the ice rink. And at these meetings we talk about everything. Come on! It is fun.You are welcome!

led by Ewa Kunert Ostrowska

 

Date and place:

Scarecrow Attic, Chmielna 73b //Tuesdays 8p.m.-10.p.m./ PLN 1200 per semester / start 6th October

 

Reservation:

paying PLN 300 in advance to the account: Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzecznym Bank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 with title 'Scenes'. After making the transfer, send an e-mail to biuro@warsztatyteatralne.eu with information about booking a place. No-cost resignation from the workshop can be made two weeks before the course starts. After this period, we do not refund the advance.

 

Chodźcie, fajnie jest!