UA-118373460-1 tag: tag: tag: tag:

Chodźcie, fajnie jest!

Marcin Zarzeczny

 

newsweek

 

fot. Andrzej Chill Woźniakiewicz

 

 

 

 

unsplash-image

 

unsplash-image

 

 

Chcę przyjść na warsztat weekendowy i pracować nad podstawami aktorstwa

I want to work on a film scene and do reel/in English

Preparation for drama school's auditions in the UK and US

Actor center, warsztaty aktorskie warsztaty teatralne Marcin Zarzeczny

Głównym celem naszych zajęć jest nauka bycia tu i teraz. Wierzymy, że najszlachetniejszą formą aktorstwa jest prawda, która rodzi się z rozpoznawania uczuć. Podczas zajęć trenujemy umiejętności nazywania emocji w nas samych i partnerach. Mamy przygotowane dwa autorskie programy:

wprowadzenie do aktorstwa, które łączy różne techniki, takie jak praca z ciałem - budowanie świadomości ciała i zaplecza pamięci emocjonalnej. Te warsztaty są dla tych, którzy chcą poznać tajniki aktorstwa przez gry improwizacyjne, zadania aktorskie i improwizację. Zajęcia te mają charakter otwierający, uświadamiający nasze ograniczenia, wreszcie stwarzają możliwość do ich pokonania. Program opiera się na metodzie aktorskiej Stanisławskiego. Zajęcia prowadzi Marcin Zarzeczny znany z głównej roli w wybitnym debiucie Bartosza Kruhlika pt. Supernova oraz znakomicie oceniana reżyserka teatralna, Natalia Sołtysik.

 

Actor center, warsztaty aktorskie warsztaty teatralne, Marcin Zarzeczny
Na tydzień opuszczamy codzienność i szukamy siebie w nowym, spokojniejszym otoczeniu, gdzie przez tydzień pracujemy nad podstawami aktorstwa. W programie zadania aktorskie, praca nad świadomością ciała, relaksacje oraz przygotowanie emocjonalne. Szykują się bardzo intensywne dni - 42 godziny warsztatów w 6 dni, a wszystko zakończone pokazem, jeśli taka będzie wola uczestników. Oderwani od codziennej rutyny, wreszcie będziecie mieć czas tylko dla siebie. 

zapisy do 23 kwietnia

 
W tej pracy mniej ważny jest efekt, najważniejszy jest proces. Na naszą pracę składały się będą również rozgrzewki, improwizacje, stwarzanie etiud oraz praca nad nimi. Zorganizujemy również pokaz naszej pracy, jeśli zaistnieje taka potrzeba ze strony uczestników. Koszt warsztatów to 1499 zł (7 noclegów  w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym - meldujemy się 7 lipca, wymeldowujemy 14 // w cenie kolacja 7 lipca, śniadanie 14, w dniach pozostałych dwa posiłki dziennie - śniadanie i obiad). 
Szczegółowe informacje: 504 155 237 lub mailem biuro@warsztatyteatralne.eu. 
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo i do dzieła. Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych początkujących.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Termin i miejsce obozu:

szczegóły wkrótce // Dwór w Bronicach k. Nałęczowa.

 

Będziemy pracować w trybie:

10.30-14 oraz 18-20.  

 

Koszt:

1199zł do 15 maja,

1399zł od 15 maja do 16 czerwca,

1499zł od 16 czerwca do 23 czerwca.

23 czerwca to ostatni dzień zapisów.

Różnicę należy wpłacić do 23 czerwca.

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie. 

Dwuosobowe pokoje w  XVIII wiecznym dworze. Dopłata do jedynki 400zł.

Wyżywienie: dwa posiłki dziennie, śniadanie, obiad.

 

Rezerwacja miejsc.

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu zaliczki w wysokości 480zł na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego  

PKO BP 02 1020 1097 0000 7302 0209 5396 z dopiskiem ‘letni’.

Po dokonaniu przelewu wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Zdjęcia pochodzą ze strony Dworu w Bronicach.

letni obóz aktorski

w przygotowaniu

 

 

Technika Meisnera Warszawa

// pierwsze kroki

Ciągły trening i poznawanie nowych technik są szczególnie ważne w zawodzie aktora. Żaden inny „fach” nie wymaga takiej pracy nad sobą - swoim instrumentem, jak zawód aktora/improwizatora/stand-upera.Technika Meisnera - Pierwsze kroki to kurs, który zapozna Was z podstawową praktyką w technice Meisnera, czyli ćwiczeniem „Repetition”. „To ćwiczenie zaprojektowane w taki sposób, żeby usunąć "intelektualizm" z aktora, a zamiast tego sprawić żeby reagował spontanicznie"- Sanford Meisner "(...)to eliminate all intellectuality from the actor’s instrument and to make him a spontaneous responder (...) " - Sanford Meisner.

 

 

 

 

 

Dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia z aktorstwem przygotowaliśmy warsztaty dla zaawansowanych: sceny współczesne, gdzie nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć w postać życie.

W pierwszym semestrze zajmiemy się scenami dramatycznymi, w drugim scenami komediowymi. Będziemy pracować na scenach klasyków filmowych. Rekrutujemy na podstawie minutowego monologu, nagraj i prześlij na adres biuro@warsztatyteatralne.eu

Oferujemy:

💥 profesjonalne DEMO aktorskie ze sceny nad którą będziesz pracować💥 30 godzin zajęć💥 miejsce w maksymalnie 6 osobowej grupie  

 

Termin i miejsce:

Nowolipie 17b/99// Batorego 14

30 godzin zajęć

grupy 6 osobowe /1500zł za semestr

wtorki GRUPA F 20.00-22.00 start 2 lutego 2021

GRUPA B 20.OO-22.oo start 10 WRZEŚNIA

poniedziałki GRUPA C 17.50-19.50 GRUPA D 20.OO-22.oo start 7 WRZEŚNIA

prowadzi Natalia Sołtysik, Marcin Zarzeczny

 

PRZYKŁAD NASZEJ PRACY

Akcja dzieje się w więzieniu

z filmu Blue Orchidea

 
 

amerykańskie sceny filmowe

Kurs pozwala w krótkim czasie poznać pryncypia wyznawane przez Sanforda Meisnera: uczy wychodzić z własnej głowy, aktywnie słuchać, ufać sobie, reagować szczerze i spontanicznie, a przede wszystkim ma na celu bycie w świadomym, głębokim kontakcie z parterem na scenie, pracując w teraźniejszości, tu i teraz bez planowania, oczekiwania efektu. Stosując się do prostych, choć wymagających precyzji i ćwiczenia zasad, odkryjesz, że masz w sobie wszystko: cały wachlarz emocji.

Ewa Ostrowska-Kunert - aktorka, coach, producentka. Ukończyła pełen trening aktorski w Technice Sanforda Meisnera w Actor’s Temple w Londynie, pod okiem Garego Condes’a. Jest jedną z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice. Pobierała indywidualne lekcje m.in. u Toma Radcliffe, wybitnego trenera techniki, który przez lata szkolił się u samego mistrza, Sanfora Meisnera. Od 10 lat roku prowadzi regularne zajęcia aktorskie. Uczyła mi.in w studio Acting Coach oraz w Laboratorium Meisnera, AktorStudio w Warszawie. Obecnie uczy w Drama Point i Szkole Impro. Regularnie występuje na scenie, obecnie w roli Stewardessy Iwony w spektaklu "Wniebowzięte" reż. Albert Osik.

 

Weekendowe intro do Meisnera Warszawa 13-15 listopada 17.oo-22.oo // 15 godzin, Nowolipie 17b/99 

PRZEDSPRZEDAŻ 480zł do 17 października// 600zł od 18 października do 7 listopada//   

Warsztaty semestralne: 

Wprowadzenie do Meisnera, Repetition, Przygotowanie emocjonalne

36 godzin zajęć /środy 18.00-20.00, max 12 osób w grupie

koszt semestru 1200zł START 2 września/ środy

Zarezerwuj miejsce w nowej grupie- startujemy, kiedy uzbiera się 10 osobowa grupa

 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200zł - warsztaty weekendowe, 300zł w przypadku warsztatu całorocxznego. Istnieje możliwość rozbicia kwoty na raty.

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 Centrum Rozwoju Artystycznego z dopiskiem Meisner/

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Przycisk

Actor Center, warsztaty teatralne Marcin Zarzeczny, warsztaty aktorskie
warsztaty aktorskie, warsztaty teatralne, actor center

Wierzymy, że bycie w kontakcie jest czymś, czego rozpaczliwie potrzebujemy w aktorstwie.

i w życiu. i w aktorstwie.

 

 

Głównym celem naszych zajęć jest nauka bycia tu i teraz. Wierzymy, że najszlachetniejszą formą aktorstwa jest prawda, która rodzi się z rozpoznawania uczuć. 

AKTUALNOŚCI: "Supernova" w reż. Bartosza Kruhlika w której zagrał założyciel i jednocześnie instruktor naszych zajęć - Marcin Zarzeczny, otrzymała nagrodę za debiut reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Zajęcia aktorskie

dla dzieci w wieku 10-12

 

Zapraszamy dzieci do ogniska teatralnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na warsztacie skupimy się na działaniach kreatywnych, improwizacyjnych, stworzeniem scenariusza sztuki, która zostanie wystawiona na koniec każdego roku. Odbędą się również warsztaty z empatii i umiejętności korzystania z niej na scenie i w życiu. U nas to dziecko jest najważniejsze, nie efekt. Dajemy młodym aktorom wolność wyrażania się i wspieramy indywidualność. Zakończenie roczne, pokaz finałowy będzie nagrany, a nagranie trafi do rodziców. Liczba osób w grupie: 12. A o bezpieczną atmosferę i wysoki poziom zajęć zadba pedagog Natalia Sołtysik: 

reżyserka i mama. Współpracuje z teatrami w całej Polsce. Prowadzi warsztaty teatralne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Od 2020 roku uczestniczy w  Kursie dla Instruktorów Teatralnych przy Ognisku Teatru Ochoty, gdzie w ramach stażu realizuje teraz z młodzieżą projekt THE STROKE OF INSIGHT. Stypendystka MKiDN 2020 r. W ramach programu stypendialnego „Kultura w sieci" zrealizowała miniserial kosmiczny z uczniami Instytutu Głuchoniemych pt.: WIELKI WYBUCH! https://youtu.be/UYPxVo2Ojkwhttps://youtu.be/9lQpyY_q8Uo,

 

Adres zajęć: Studio Mana Nowolipie 17b

Kiedy: soboty w godz. 10-12. 

Koszt: 1200zł/ semestr - 36 godz. zajęć - start  30 stycznia 

 

Zapisy:

biuro@warsztatyteatralne.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja miejsc.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie czesnego w wys. 250zł na niżej podane konto.  

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na 8 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Po dokonaniu przelewu, prosimy, wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca z podaniem numeru telefonu w celu kontaktu.

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 z dopiskiem  ‘dla dzieci'.

 

Technika Meisnera

Actor center, warsztaty aktorskie warsztaty teatralne, Marcin Zarzeczny

ilość miejsc w grupie

12 

ilość miejsc w grupie

max 10  

 

Poznaj Olka.

warsztaty aktorskie w Warszawie, warsztaty aktorskie w Krakowie. W

warsztaty teatralne w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Krakowie. Warsztaty teatralne w Krakowie.

warsztaty teatralne w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Warszawie. Warsztaty aktorskie w Krakowie. Warsztaty teatralne w Krakowie.

praca nad rolą

analiza tekstu

Online

American Movie Scenes

for English Speakers

Warsaw

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

warsztaty teatralne  

zapisz się


Kraków
PRACA Z TEKSTEM
Będziemy bazować na pracy z tekstem. 
Planujemy rozgryzać konstrukcje etiud teatralnych, następujących po sobie scen, aż do stworzenia spektaklu.  Będziemy uczyć się na scenach na dramatach( będącymi klasyką literatury polskiej, europejskiej i światowej)tworząc adaptację tekstów. 
Przejdziemy przez proces wyboru tekstu, interpretacji,podtekstu, aż do elementarnych zadań aktorskich na tekstach.
Bedziemy rozwijać kreatywność i pomysłowość,opierając się na improwizacji teatralnej.
Planujemy wprowadzać elementy poszczególnych technik aktorskich.
Będziemy słuchać potrzeb uczestników- dając im to, czego poszukują w teatrze.
Oprzemy nasze działania na pracy z głosem i ciałem.
Skupimy się na podstawach pantomimy oraz commedii dell'arte.
Program zajęć ułatwia przygotowanie tekstów na Akademię Teatralną.
Kurs zakończony mini spektaklem.
Centrum Zielona Strefa, Łazarza 19/9 IIIp.//

18.oo-2o.oo środy//

 grupa 10 osobowa START 8 stycznia

1200zł za I semestr - 36 godzin zajęć// trwają ZAPISY
Weekendowe warsztaty PIASKOWNICA

Intensywne zajęcia skierowane są dla osób początkujących. Będziemy pracować nad tym co wg nas w aktorstwie jest najważniejsze, czyli nad kontaktem. Właśnie bycie w kontakcie powoduje spontaniczne reakcje, które stwarzają wiarygodność i prawdę scen.  Nasze zajęcia będą składać się z pracy z ciałem, z partnerem, z zadań aktorskich. Zapraszamy uczestników od 16 roku życia do 80.
Maksymalna ilość uczestników 10.
Warsztaty prowadzi Marcin Zarzeczny - jeden z głównych aktorów filmu głośnego filmu SUPERNOVA w reż. Bartosza Kruhlika - zdobywcy Złotego Orła na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2019. Strona aktora: www.marcinzarzeczny.pl 

Tematem kolejnych warsztatów będą:
KIM JESTEŚ?
KONFLIKT i jego rozwiązanie, struktura sceny w dramacie
OKOLICZNOŚCI ZAŁOŻONE - magiczne GDYBY


10 godzin warsztatów
20 marca 13-19.oo w tym godzina przerwy obiadowej
21 marca 11-17.oo w tym godzina przerwy obiadowej
Studio Mana/ Nowolipie 17b// Warszawa
PRZEDSPRZEDAŻ 350zł do 17 października// 450zł od 18 października do 1 listopada/ 
Zajęcia prowadzi Marcin Zarzeczny/Natalia Sołtysik

Rezerwacja miejsc.
Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie pełnej kwoty na niżej podane konto.  

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na 8 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.
Po dokonaniu przelewu, prosimy, wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca z podaniem numeru telefonu w celu kontaktu.

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 29 1140 2004 0000 3502 8016 2271 z dopiskiem  "Weekendowe/marzec2020 '.
Marcin Zarzeczny w Supernovej

AMERICAN MOVIE SCENES

For those who have already had their first experience with acting, we have prepared workshops for advanced players: contemporary scenes, where you will learn how to work on a script. We will show you how to approche analysis step by step, how to find information relevant to the character: goals, circumstances and emotional state, how to work with given circumstances to finally breathe life into the character.In the first semester, we will deal with dramatic scenes, in the second - comedy scenes. We will work on the scenes from classics movies.We offer:

- professional acting DEMO from the scene you will be working on ,

-30 hours of classes, shooting time incl.,

-a place in a group of up to 6 people.

American movie scenes workshops, where we work in pairs throughout the semester on specific scenes from the classics of American cinema. You will learn how to work on the script. We will show you how to approche analysis step by step, how to find information relevant to the character: goals, circumstances and emotional state, how to work with given circumstances to finally breathe life into the character.We are also planning non-workshop activities. We go out together to the cinema, theater, then discuss them over tea in the nearest cafe, we even went to the ice rink. And at these meetings we talk about everything. Come on! It is fun.You are welcome!

led by Marcin Zarzeczny

 

Date and venue

Nowolipie Street 17b/99 //Mondays 6p.m.-8.p.m./ PLN 1400 per semester / start 8th Feb 2021

 

Reservation:

paying PLN 300 in advance to the account: Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzecznym Bank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 with title 'Scenes'. After making the transfer, send an e-mail to biuro@warsztatyteatralne.eu with information about booking a place. No-cost resignation from the workshop can be made two weeks before the course starts. After this period, we do not refund the advance.

 

Rezerwacja miejsc.

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu 300zł zaliczki na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 z dopiskiem ‘Sceny’.

Po dokonaniu przelewu wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

zapisz się

zapisz się

zapisz się

book a place

Opinia Magdy, jednej z naszych studentek, o zajęciach

PROGRAM// Semestr I

1. Tożsamość - kim jestem?

2. Akcja

3. Konflikt

4. Okoliczności założone - magiczne GDYBY

5. Cele, motywy, przeszkody i strategia w działaniu postaci

6. Analiza tekstu. Podtekst

7. Interpretacja tekstu

8. Pierwsza próba sytuacyjna

9. Próba generalna. 

10. Prezentacja pracy semestralnej.

Chcę przejść elementarny kurs aktorski

Chcę zapisac się na Międzynarodowy Kurs ze Scen Filmowych w języku polskim ONLINE

Chcę skupić się na jednej scenie i zakończyć kurs nagraniem tej sceny

Nad czym chcesz pracować?

zapisz się

Warsztaty przygotowujące do egzaminów na uczelnie anglojęzyczne – Paula Piotrowska

 

 • Pomoc w wyborze tekstów na egzamin

 • Pomoc językowa (wymowa, pomoc w zrozumieniu tekstów)

 • Praca nad tekstami i potencjalne zadania egzaminacyjne

 • Pomoc w przygotowaniu do rozmowy egzaminacyjnej i do samego egzaminu

 • Pomoc w nagraniu i wyborze ujęć, jeśli egzamin odbywałby się w formie zdalnej

 • Współpraca z firmą Smart Prospect, która pomaga w dostaniu się na studia od strony formalnej

 • Zajęcia prowadzone w języku angielskim

 • Możliwość wykupienia dodatkowych indywidualnych zajęć

 • Część zajęć online, część na żywo

 

Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki głosu, ciała i umysłu. Pokaże Wam różne techniki i ćwiczenia, żeby każdy z Was znalazł coś co dla siebie i mógł je zastosować przed egzaminami. Pokażę Wam też techniki relaksacyjne i wizualizacje, które pomogą Wam się rozluźnić i być najlepszą wersją siebie.

Będziemy budowali zaufanie do siebie, żeby każdy czuł się bezpiecznie i wiedział, że może „ponosić porażki” i nawet jest to wskazane. Będziemy wykonywali zadania, które pomogą Wam poznać siebie, zrozumieć postaci, które wybraliście, zbudować wielowymiarowe postaci i efektywnie analizować teksty.

Będziemy rozmawiać, grać w gry i wykonywać improwizacje kontaktowe, które pomogą Wam w lepszej komunikacji z partnerem lub widownią. Chciałabym też przedstawić Wam, krótkie ćwiczenia, które przypomną Wam jak zamienić granie na bycie na scenie, co pogłębi Waszą wrażliwość i prawdę.

Będziemy analizować wybrane przez uczestników teksty Shakespeara, ponieważ są one bardzo istotną częścią egzaminu. Będziemy też improwizować na obu tekstach i wykonywać potencjalne zadania egzaminacyjne.

Przygotuję Was na rozmowę z egzaminatorami, opowiem, jak może wyglądać egzamin na żywo lub online. Jeśli będzie taka potrzeba poćwiczymy rozmowy i powiem Wam jak najlepiej się na nie przygotować.

W trakcie trwania warsztatów będziecie mogli zadawać pytania językowe jeśli coś będzie sprawiało Wam trudności, chciałabym żeby warsztaty dawały też możliwość osłuchania się z językiem, nie tylko były pracą aktorską.

Będzie też możliwość samodzielnych nagrań monologów, do których będę dawała ewentualne poprawki, jeśli ktoś będzie zainteresowany jeszcze intensywniejszą pracą.

 

Zajęcia indywidualne ; 1 godz. - 120zł online, 130zł-w normalnych warunkach

Preparation for drama school's auditions in the UK and US

We offer:

 1. Help with choosing the monologues
 2. Help with the pronunciation and understanding the monologue
 3. Acting work on the monologue and doing the audition exercises
 4. Help with preparing for the audition and the interview
 5. Help with recording the monologues and choosing the best takes if the audition would take place online
 6. Cooperation with Smart Prospect, the company that helps with the legal side of applying for schools abroad
 7. The workshops lead in English
 8. The workshops taking place partially online and in person
 9. One to one lessons 

 

The workshops will start with the voice, body and mind warm-ups. I’ll show you the different techniques and exercises so you can find the ones that suit you best and use them before the audition. I’ll also show you relaxing and visualisation techniques which will help you to calm your nerves before the audition and therefore be the best version of yourself.

We’ll build the trust within the group and you’ll learn to trust your instincts. I want you to know that it’ll be a safe space where you can and should fail. We’ll do the exercises that will help you to get to know yourself, understand the character you’re playing, build the three-dimensional character and efficiently analyse a given text.

We’ll talk, play games and do contact improvisation which will help you to better communicate with your partner and the audience. I’d like to do the short exercises that’ll remind you how to be on stage, because being is way more important than acting. It’ll deepen your sensitivity and truth on stage.

We’ll focus on analysing the Shakespearian monologues you’ve chosen because it’s a vital part of the audition. We’ll do improv exercises on both monologues and potential audition exercises.

I’ll prepare you for the interview and will tell you what to expect on the online and in person interview. If needed, we’ll practice the potential interview questions and I’ll give you the tricks on how to prepare for it.

During the workshops you’ll be more than welcome to ask questions about the English language if there’ll be anything that will cause you any trouble. I want the workshop to also be a chance for you to be around the language and feel more comfortable with it.

If you’re interested in the more intense work, there’ll also be a chance to buy an extra one to one lessons and to record your monologues and send them to me for feedback.

Price 120PLN per hour online/ 130 PLN in real

adres zajęć: Batorego 14, Casting Art Studio lok. 42

PIĄTKI 20-22

godz. zajęć 20-22/ piątki NABÓR TRWA

Rezerwacja miejsc.

Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłaceniu 300zł zaliczki na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 z dopiskiem ‘Sceny’.

Po dokonaniu przelewu wysłać maila na adres biuro@warsztatyteatralne.eu z informacją o rezerwacji miejsca.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Po tym okresie nie zwracamy zaliczki.

Międzynarodowe warsztaty aktorskie//amerykańskie sceny filmowe

 

Z wielką radością otwieramy zapisy na kurs online z amerykańskich scen filmowych w języku polskim. Dzięki trybowi online na naszych zajęciach mogą spotkać się fani aktorstwa z Polski z Polonią z całego świata. Intryguje nas wymiana myśli i tworzenie wspólnoty bez względu na granice, miejsce zamieszkania. Pracować będziemy nad scenami z uznanych amerkańskich filmów. Naszych studentów będziemy łączyć w pary, każdej parze przyznamy jedną scenę nad którą będziecie pracować przez dwa miesiące trwania warsztatu. Zajęcia będzie prowadzić uznana w kraju reżyserka, Natalia Sołtysik. Więcej o Natalii możecie poczytać w podstronie "prowadzący". Zajęcia kierujemy do osób zarówno bez doświadczenia jak i z doświadczeniem. Dobierzemy Was w pary odpowiednio pod względem poziomu. Zapraszamy osoby od piętnastego roku życia: młodzież, dorosłych i seniorów. 

W programie:

1. Dobór scen

2. Analiza tekstu

3. Dobór celu dla postaci

4. Poszukiwania motywacji do zrealizowania celu

5. Bycie w kontakcie

6. Próby

 

Czas trwania kursu: 9 kwietnia-11 czerwca// 10 zajęć w godzinach 18-21 czasu polskiego// łącznie 30 godzin

ilość miejsc: 12

Platforma: ZOOM

Zapisy: do 20 marca

Koszt:  900zł

Zadaj nam pytanie